Banner Mesajı

  AYD «En Beğenilen» Marka

  Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’nin bu yıl 7.sini gerçekleştirdiği AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları Araştırması’nda Mobilya ve Dekorasyon kategorisinde tüketiciler tarafından “en çok beğenilen” marka bu sene de Koçtaş oldu!

 

 

 

 

 

 

 

  Mixx Awards «Yaratıcılık» Bronz Ödülü

  Tanı ile beraber yürüttüğümüz Axion projesi kapsamında web sitemizde sepetinde ürün bırakan müşterilerimize yönelik yaptığımız hedefli e-mail kampanyası ile «Veriden Esinlenen Yaratıcılık» dalında Bronz Ödül Koçtaş’ın oldu.

 

 

 

 

 

 

 

  En Değerli 49.Türk Markası

  120 şirketin katılımı ile gerçekleşen Dragon Fest yarışlarında Koçtaş ekibi «fun» kategorisinde 1.liği elde etti.

 

 

 

 

 

 

 

  Superbrands Türkiye

  Türkiye’deki 6000 marka arasında yapılan araştırmada farklı kriterler sonucunda seçilen 134 «superbrands» den biri yine Koçtaş oldu.

 

 

 

 

 

 

 

  Kristal Elma Bronz Ödül

  Perakende-Basın dalında reklam ajansımız Medina Turgul «bronz elma» kazandı.

 

 

 

 

 

 

 

  Dragon Fest Şampiyonu

  120 firmanın yer aldığı Dragon Fest yarışlarında Koçtaş ekibi «fun» kategorisinde 1.loldu!

 

 

 

 

 

 

 

26.Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri’nde “En Yaratıcı Digital Kampanya” Ürün İletişimi Kategorisinde Gümüş Ödül “Sevgililer Günü” ile Koçtaş’ın!

 

 

 

 

 

 

 

 

26.Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri’nde “Radyo kampanyası” kategorisinde ve “Radyo Dalında Dayanıklı Tüketim” kategorisinde Gümüş Ödül,  Açık Hava Kategorisinde ise Bronz Ödül Koçtaş’ın!

 

 

 

 

 

 

 

 

23.Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri’nde”En İyi Reklam Müziği” kategorisinde Nisan ayında yapılan imaj kampanyası müziği ile birincilik ödülü Koçtaş’ın!

 

 

 

 

 

 

 

 

Başarıya Yürüyenler 2011 yarışmasında birinciliği Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu kazandı !


Capital ve Johnnie Walker’ın birlikte gerçekleştirdiği "Başarıya Yürüyenler" yarışması oylamasına 100 binin üzerinde kişi katıldı. Oylamaya katılanlarla beraber aralarında Capital CEO Club Başkanı Akın Öngör, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hasan Subaşı , Hürriyet İK Editörü Serdar Devrim, Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Aclan Acar’ın da bulundugu jüri değerlendirmesi sonucunda, Türkiye’nin 40 yaş ve altındaki en başarılı genel müdürü Alp Önder Özpamukçu seçildi.Koçtaş, Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği’nin gerçekleştirdiği ‘En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları Araştırması’nda birincilik elde etti!


AYD’nin GfK Türkiye işbirliği ile 11 ilde toplam 1222 alışveriş merkezi ziyaretçisi ile gerçekleştirdiği ’En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları Araştırması’nın sonuçlarına göre Koçtaş, dekorasyon-mobilya kategorisinde tüketicinin en çok beğendiği ve tercih ettiği marka seçildi. Araştırmada, ‘Bir markanın içinde bulunduğu AVM’nin tercih edilmesine etkisi’ de analiz edildi. Buna göre Koçtaş, tüketicinin en çok beğendiği ve tercih ettiği 10 marka arasına girdi ve ‘dekorasyon-mobilya’ kategorisinde birinci oldu. Koçtaş 2010 yılının Süpermarkaları arasında yerini aldı!

86 ülkede faaliyet gösteren Superbrand jürisi ve Nielsen araştırma firmasının 1.635 tüketici arasında yaptığı anket sonucunda Koçtaş 2010 yılının Süpermarkalarından biri olarak seçildi. Tüketicilerin bilinçli veya bilnçaltı arzuladığı, tanıdığı ve bir ücret ödeyerek sahip olmak istediği, duygusal veya fiziksel avantajları diğer markalara göre çok daha yüksek oranda sunan markalar ‘Süpermarka’ olarak adlandırılıyor. 2010 yılı için Süpermarka seçiminde kriterlere uygun 1.046 firmadan ilk olarak jüri elemeleri yapılarak liste 306 markaya indirilmiş, akabinde tüketici oylaması ile 117 marka Süpermarka olarak belirlenmiştir.2009 Perakende Güneşi Ödüllerinde ‘En Başarılı Profesyonel Yönetici’ olarak Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu seçildi!

Koçtaş, perakende dünyasının heyecanla beklediği önemli ve anlamlı bir ödüle layık görüldü. Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu, Perakende Güneşi Ödülleri gecesinde ‘Marketler’ kategorisinde ‘En Başarılı Profesyonel Yönetici Ödülü’ ile onurlandırıldı. Ekim 2009’da Four Seasons Bosphorus Otel’de gerçekleştirilen ve kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı Perakende Güneşi ödül töreninde Alp Özpamukçu “Bu anlamlı ve güzel geceye emeği geçen; beni ve Koçtaş’ı bu ödüle layık gören herkese çok teşekkür ederim. Perakendecilik bir takım oyunudur. Bu oyunda tüm ekibimin, yöneticilerimin ve bütün çalışanlarımın emeği var. Ödülü onlar adına alıyorum” dedi. 


‘2008 Vitrin Tasarımı Yarışması’nda Koçtaş’a İkincilik Ödülü

Ev geliştirme sektörü lideri Koçtaş, Yürekli Training-Conference-Consulting firması tarafından World sponsorluğunda düzenlenen “World Yılın Vitrini Yarışması”nda banyo vitrini tasarımıyla ikinci oldu. Çırağan Palace Kempinski’de düzenlenen ödül töreninde Koçtaş adına ödülü Pazarlama ve Mağaza Planlama Direktörü Arzu Aslan Kesimer aldı.