Banner Mesajı

1- vSRM sistemi ile hangi bilgiler paylaşılmaktadır?


Koçtaş tedarikçileri ile
. Sipariş bilgisini
. Siparişlere istinaden yapılan mal kabul bilgilerini
. Güncel ürün listesini ve ürünler ile ilgili güncel bilgileri paylaşmaktadır.

Tedarikçiler Koçtaş ile,
. Sipariş onayını
. Siparişlere bağlı olarak irsaliye bilgilerini paylaşmaktadırlar.


2 - vSRM sistemi ücretli mi?


Evet. Tedarikçi firmalar ile ITG firması arasında sözleşme yapılmaktadır. Bu sözleşmeye bağlı olarak tedarikçi firmalar gerekli hizmetleri ITG firmasından almaktadırlar. Üyelik bedeli de yine sözleşmede belirtildiği şekilde tedarikçi firmalara fatura edilmektedir. Sözleşme ve hizmet bedeli hakkındaki sorularınızı aşağıdaki telefon numaralarına sorabilir veya yandaki iletişim formuna yazabilirsiniz.

ITG Ltd.

0 262 678 72 40

0 262 678 72 41

 

3- vSRM sistemi kullanıcı adı ve şifresi almak için ne yapmam gerekiyor?


Ekteki formun doldurulması yeterlidir. En geç iki gün içinde kullanıcı adı ve şifreleri tedarikçi firmaya bildirilmektedir.


4- vSRM sistemi için kullanıcı eğitimi alınabilir mi?


Evet. Eğitim programını aylık olarak bu sayfadan takip edebilirsiniz. Eğitime katılmak için ekteki formu doldurmanız yeterli olacaktır. Buna göre eğitim tarihi size bildirilecektir.


5- vSRM ile kullandığımız yazılımı entegre edebilir miyiz?


Evet. vSRM sistemi her türlü sistem ile bütünleşik olarak çalışabilir. ITG , bu konuda gerekli desteği tedarikçi firmalara sağlamaktadır.


6 -vSRM sistemine geçmek zorunlu mu?


Evet. Koçtaş, 2007 yılı içinde bütün tedarikçilerini vSRM sistemi üzerine taşıyacaktır. Dahaönce kullanılan sistemler yıl içinde kademeli olarak uygulamadan kaldırılacaktır.


7- Kullanım ile ilgili nereden destek alabilirim?


İletişim formundan "Yardım talebi" seçeneğini kullanarak destek alabilirsiniz.


8- Kullanıcı dokümanları mevcut mu?


İletişim formuda "Güncel kullanıcı doküman talebi seçeneğini kullanarak kullanıcı dokümanlarını talep edebilirsiniz.


9- vSRM sisteminden satış ve stoklarımı görebilecek miyim?


1 Nisan 2008 tarihinden itibaren her ayın 1, 8, 16 ve 23'ünde Koçtaş mağazalarında satılan ürünlerinize ait ilgili haftadaki satış ve stok miktarları vSRM sistemine yüklenecektir. Görüntüle menüsünden "firmanızın cari kodu.xls" formatında haftalık bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Excel dosyasının başlığında belirtilen haftanın bilgilerini görebilirsiniz. Örnek olarak, 8'i tarihli olan dosyada o ayın 1-7'si arası satışlarınız yer alacaktır, benzer şekilde 16'sı tarihli olan dosyada ise 8-15'i arasındaki satış bilgileriniz olacaktır. Verilere erişebilmek için ITG ile vSRM servis anlaşmasını imzalamış olmanız yeterlidir.